Vidzemes talanti Latvijas simtgadei!

2018. gada 2. septembris

Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolu šajā koncertā pārstāvēja pedagoga Andreja Cepīša saksofona klases audzēkne Zane Gerenberga, kopā ar Vidzemes kamerorķestri atskaņojot latviešu komponista Ģederta Ramaņa koncerta saksofonam ar orķestri 2. daļu - Improvizāciju.


Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola sadarbībā ar skolas atbalsta biedrību, Valsts kultūrkapitāla fondu un Cēsu novada pašvaldību rīkoja Vidzemes reģiona mūzikas skolu talantīgāko audzēkņu un konkursu laureātu koncertu “Vidzemes talanti Latvijas simtgadei”. Koncerts norisinājās 2018. gada 2. septembrī Vidzemes Koncertzāle "Cēsis"/Cēsis Concert Hall Lielajā zālē.
 
Koncertā piedalījās Vidzemes mūzikas skolu un Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi - konkursu laureāti - no Alūksnes, Cēsīm, Dzērbenes, Jaunpiebalgas, Limbažiem, Madonas, Salacgrīvas, Smiltenes, Staiceles, Valmieras, un Vidzemes kamerorķestris, mākslinieciskais vadītājs un Andris Veismanis.

Daudzas aranžijas solo instrumentiem ar orķestri radījis Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pedagogs un komponists Andris Riekstiņš. Koncerts norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros.
 
 
afiša
Pedagogs Andrejs Cepītis un audzēkne Zane Gerenberga Vidzemes koncertzālē Cēsis
Pedagogs Andrejs Cepītis un audzēkne Zane Gerenberga Vidzemes koncertzālē Cēsis kopā ar diriģentu Andri Veismani

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2023 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »