Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas pūtēju orķestris “Vivo“
 
Pūtēju orķestra spēles tradīcija Madonas Mūzikas skolā ir ļoti un pamatīga. Jau 70. gados skolā bija izveidojies spēcīgs orķestris, kuru vadīja Helmuts Banka. Tad sekoja 20 gadu klusuma periods, līdz 2005. gadā ar Madonas novada domes atbalstu tika atjaunots kolektīvs ar domu sagatavot mūziķus Andreja Cepīša vadītajam Madonas kultūras nama pūtēju orķestrim, kurš ir mūsu novada lepnums un viens no labākajiem pašdarbības orķestriem Latvijā.
Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestra diriģents kopš tā atjaunošanas ir skolotājs Arturs Kloppe. Viņa darbs ir nesis augļus, un rezultāts ir saliedēts un muzikāli izteiksmīgs kolektīvs. 2015. gadā XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos orķestru fināla skatē savā grupā Madonas pūtēju orķestris iegūst 1. vietu un diplomu ar izcilību. Šajā gadā orķestris iegūst arī savu nosaukumu “Vivo”. Pašlaik orķestrī spēlē 40 dalībnieki -  mūzikas skolas labākie audzēkņi un absolventi.
 
 
Arturs Kloppe un pūtēju orķestris
Pūtēju orķestris

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »