XV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

2024. gada 16. aprīlis

2024. gada 12. aprīlī Līvānu Mūzikas un mākslas skolā norisinājās XV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās 19 mūzikas skolu 5.-9. klašu audzēkņi.

Konkursu vērtēja pieredzējusi žūrija: Ieva Graubiņa - komponista meita, izcila vijolniece un Barselonas mūzikas akadēmijas profesore; Sandra Jalaņecka – Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas klavierspēles pedagoģe; Antra Vīksne - Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītāja; Elīna Bambāne – Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas vadītāja.
Konkursā īpašu gaisotni radīja profesores Ievas Graubiņas klātbūtne, kura bija mērojusi tālo ceļu no Spānijas, lai vērtētu jaunos pianistus un  klausītos sava tēva Jēkaba Graubiņa latviešu tautas dziesmu apdares, kuras konkursā bija kā obligātais skaņdarbs. Spānijā profesore ir saņēmusi  īpašu apbalvojumu par savu pedagoģisko un radošo darbību mūzikas jomā. Sirsnīgs bija profesores Ievas Graubiņas stāstījums un atmiņas par tēvu, ģimeni, kā arī par māsu - profesori Ilzi Graubiņu, kura ar lielu mīlestību pret klavierspēli skoloja savus audzēkņus Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolā un Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā.
Mūsu skolas pedagoģes Līgas Cepītes audzēkņi Gustavs Saulītis (5. klavieru klase) ieguva 1. vietu un Patriks Rafaels Klūga (8. klavieru klase) – Atzinību.
Lepojamies un sveicam!
Paldies pedagoģei un audzēkņiem par darbu!
Paldies vecākiem par finansiālo un morālo atbalstu!
 
 
Gustavs Saulītis (5. klavieru klase) 1. vieta, pedagoģe Līga Cepīte un Patriks Rafaels Klūga (8. klavieru klase) – Atzinība
Gustavs Saulītis (5. klavieru klase) 1. vieta
Patriks Rafaels Klūga (8. klavieru klase) – Atzinība
Gustavs Saulītis (5. klavieru klase) un Patriks Rafaels Klūga (8. klavieru klase)

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »