VIII Starptautiskais Arvīda Žilinska Jauno pianistu konkurss

2024. gada 8. aprīlis

2024. gada 27. martā Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolā norisinājās VIII Starptautiskais Arvīda Žilinska Jauno pianistu konkurss.

Konkursā piedalījās 35 audzēkņi no 17 mūzikas skolām. Tas norisinājās 4 vecuma grupās. Konkursa mērķis ir pulcināt jaunos pianistus, veicināt viņu interesi par Arvīda Žilinska krāšņo klaviermūziku, kā arī sekmēt pieredzes apmaiņu starp Latvijas un ārvalstu mūzikas skolu pedagogiem.
Jauno pianistu sniegumu vērtēja kompetenta žūrija – Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas klavierspēles skolotāja Sandra Jalaņecka, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors, izpildītājmākslas nodaļas vadītājs Toms Ostrovskis un Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas Klavieru katedras vadītājs, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas direktors Artūrs Cingujevs.

Mūsu skolas 2. klavieru klases audzēknis Jēkabs Kumsārs (ped. L. Cepīte) konkursā piedalījās pirmo reizi un ieguva – AZINĪBU! Paldies pedagoģei un audzēknim par darbu! Paldies vecākiem par atbalstu! Veiksmi arī turpmāk!
 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »