Panākumi Starptautiskajā konkursā Itālijā

2023. gada 22. decembris

Muzikālā apvienība ClasicAllMusic ar Sogliano al Rubicone pilsētas un Kultūras departamenta ieguldījumu organizēja XX Starptautisko jauno mūziķu konkursu “Luigi Zanucolli”, kas risinājās no 2023. gada 2. oktobra līdz 8. oktobrim.

Konkurss ir nosaukts par godu mūzikas skolotājam un komponistam Luidži Zanukoli, kura dzimtā pilsēta ir vēsturiskā Sogliano al Rubicone, kas atrodas apmēram 35 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Boloņas.

Konkursa mērķis ir popularizēt jaunos talantus un demonstrēt dažādu instrumentu virtuozo spēli, kā arī veicināt starptautisku kultūras apmaiņu starp pedagogiem un audzēkņiem. Konkurss norisinājās teātrī “Elisabetta Turroni”, kas pulcināja jaunos mūziķus no Itālijas, Rumānijas, Sanmarino un Latvijas. Konkursu vērtēja žūrija 11 cilvēku sastāvā, kas pārstāvēja klavieres, pūšamos instrumentus un stīgu instrumentus.

Šajā konkursā piedalījās 7 mūsu skolas audzēkņi – Dārta Šuste, 2. flautas klase (ped. Artūrs Grandāns); Sandija Līva Liepiņa, 3. flautas klase (ped. A. Grandāns); Agita Novikova, 4. flautas klase (ped. Vineta Krēsliņa); Madara Mālniece, 4. flautas klase (ped. V. Krēsliņa); Līva Ukrija, 6. flautas klase (ped. A. Grandāns); Asne Kaškure, 8. flautas klase (ped. A. Grandāns); Roberts Bergs, 4. klavieru klase (ped. Tatjana Savicka).

Roberts Bergs no tālās Itālijas atveda 3. vietas Diplomu.
Sandija Līva Liepiņa un Agita Novikova konkursā ieguva laureāta Diplomus par piedalīšanos.
Sveicam!

Visi konkursa dalībnieki guva vērtīgu pieredzi piedaloties starptautiskajā konkursā tik tālu no Latvijas, kā arī pozitīvas emocijas savai turpmākajai izaugsmei!

Liels paldies audzēkņiem, pedagogiem un koncertmeistarei Ievai Hartmanei par ieguldīto darbu, kā arī vecākiem par doto iespēju apmeklēt šo tālo un muzikālām emocijām piesātināto zemi Itāliju!
 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »