XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss Koknesē

2018. gada 5. aprīlis

Sveicam ar lieliskajiem panākumiem mūsu skolas audzēkņus Patriku Rafaelu Klūgu un Dagniju Kuduri, kā arī viņu skolotājas Līgu Cepīti un Tatajanu Savicku!

 


2017.gada 2.decembrī Kokneses mūzikas skolā norisinājās XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss, kur tikās jaunie pianisti no 19 mūzikas skolām. Visiem konkursantiem bija obligāti programmā jāiekļauj arī kāds no P.Čaikovska skaņdarbiem. Audzēkņi startēja 3 vecuma grupās: A grupa (2.- 3.kl.), B grupa (4.- 5.kl.), C grupa (6.- 8.kl.).

Viskuplākais audzēkņu skaits bija A grupā.
Šai grupā startēja arī mūsu skolas 2. klases audzēknis Patriks Rafaels Klūga (ped.L.Cepīte), kur ieguva visaugstāko žūrijas novērtējumu - 1.
vietu.
Lielisku sniegumu uzrādīja arī mūsu skolas 7.klases audzēkne Dagnija Kudure (ped.T.Savicka), kura startēja C grupā un ieguva 3. vietu.

Sveicam!!!
 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2023 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »