I Latvijas trompetes spēles izpildītāju konkurss “Trompetes balss”

2023. gada 17. maijs

10. maijā Jēkabpilī noritēja I Latvijas trompetes spēles izpildītāju konkurss “Trompetes balss”. Viens no konkursa mērķiem ir veicināt interesi par trompetes spēli.

Iepriekš Jēkabpilī tika rīkots starptautiskais konkurss “Jaunais trompetists”, ko organizēja Brāļu Jurjānu biedrība. Šogad pirmo reizi Jēkabpilī norisinājies Latvijas līmeņa konkurss, kuru organizēja Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skola.

Konkursā piedalījās 32 trompetes spēles audzēkņi no divām mūzikas vidusskolām un 16 Latvijas mūzikas skolām.

Žūrijā strādāja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors, diriģents Jānis Puriņš, mūziķis,
mūzikas doktors Jānis Porietis un trompetes spēles pedagogs, mūziķis Edgars Bārzdiņš.

Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolu šajā konkursā ar labiem panākumiem pārstāvēja 7. trompetes klases audzēknis Krišjānis Putniņš, kurš savā grupā ieguva II vietu! I vieta konkursā netika piešķirta. Šis ir pirmais konkurss, kurā startē Krišjānis!

Liels paldies par ieguldīto darbu Krišjānim, pedagogam Pēterim Leibomam un koncertmeistarei Jolantai Grasei! Paldies vecākiem par sniegto atbalstu!
Lepojamies un priecājamies kopā ar jums!

 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2023 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »