VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkursu Flautas spēlē “FLAUTU BALSIS”.

2023. gada 9. maijs

2023. gada 27. aprīlī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrību BUMMS organizēja VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkursu Flautas spēlē “FLAUTU BALSIS”.

Konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās prasmi un pieredzi.

 

Konkursā piedalījās Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu (izņemot septiņas Latvijas valstspilsētas – Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Ventspils) audzēkņi vecumā no 8 līdz 15 gadiem (ieskaitot), četrās vecuma grupās, kuri sagatavojuši konkursā paredzēto programmu.

 

Šogad konkursam bija pieteikušās 20 Latvijas mūzikas skolas, 42 dalībnieki.

 

Konkursa žūrija šogad bija Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas pūšaminstrumentu spēles pedagogs, komponists Alvils Altmanis, Jelgavas Mūzikas vidusskolas flautas spēles pedagoģe Ginta Ozollapa un Latvijas Nacionālās Operas un baleta teātra orķestra flautu grupas koncertmeistare Guna Paula-Rudāne.

 

Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolu konkursā ar labiem panākumiem pārstāvēja Lubānas filiāles pedagoģes Vinetas Krēsliņas 3. flautas klases audzēknes Madara Mālniece un Agita Novikova.

 

Madara Mālniece I grupā ieguva III vietu.

Agita Novikova  II grupā  ieguva Atzinību.

 

Audzēknēm šis bija pirmais klātienes konkurss un viņas parādīja izcilu sniegumu. Šādi panākumi rada ierosmi entuziasmam pilnveidot savas flautas spēles prasmes, lai ar labiem panākumiem piedalītos nākamajos konkursos.

 

Paldies par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā pedagoģei Vinetai Krēsliņai, koncertmeistarei Ievai Hartmanei un audzēkņu vecākiem par atbalstu un ieguldījumu savu bērnu izaugsmē!
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »