Sveicam pedagoģi Tatjanu Savicku un 3. klases audzēkni Robertu Bergu ar panākumiem XIV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkursā!

2023. gada 18. aprīlis

Pēc ilgāka pārtraukuma, kas bija saistīts ar Covid ierobežojumiem, šogad, 15. aprīlī, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skola četrpadsmito reizi pulcināja jaunāko klašu audzēkņus uz ilgi gaidīto XIV Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkursu.

Konkursā piedalījās klavieru klases audzēkņi no 25 Latvijas mūzikas skolām. Dalībnieki uzstājās trijās vecuma grupās: A – 2. klase, B – 3.
klase, C – 4. klase. Saskaņā ar konkursa nolikumu, dalībnieki visās grupās atskaņoja 2 skaņdarbus – vienu no Jēkaba Graubiņa tautas dziesmu apdarēm un brīvu izvēles skaņdarbu.
Dalībnieku sniegumu vērtēja profesionāla, pieredzējusi žūrija no Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas.
Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolu konkursā veiksmīgi pārstāvēja pedagoģes Tatjanas Savickas 3. klases audzēknis Roberts Bergs, iegūstot 2. vietu!
Paldies pedagoģei un audzēknim par ieguldīto darbu, kā arī vecākiem par atbalstu!
 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »