Pasākumu kalendārs
« »

26. latviešu mūzikas svētku V koncerts - Latviešu mūzikas asorti

2. augusts 20:30 - 22:00 //Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolā// Programmas iecere kā "atslēgas" instrumentu izvēlēties altu. Pievienojot vidējā reģistra instrumentam zemā reģistra čellu, programmas tembrālajā paletē bez vijoles klātbūtnes prognozējami dzirdēsim sulīgākos, iespējams, tumšākos, bet dziļos toņos. Bieži neiztrūkstošās klavieres un interesantā skaņdarbu izvēle sola krāsainu noskaņu piepildītu mūzikas vakaru.
iesūtīts: 04.07.2023lasīt tālāk »

26. latviešu mūzikas svētku VII koncerts "Vasaras nakts džezs"

3. augusts 22:00 - 23:00 //Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolā// Jau trešo reiz ar ļoti veiksmīgiem koncertiem latviešu mūzikas svētkos ir "ienākusi" džeza mūzika. Neskatoties uz to, ka šis koncerts ir naktskoncerts, tas iepriekšējā gadā pulcēja pilnu zāli skatītājus. Pasaules klases līmeņa profesionālisms - tā var raksturot daudzus no jaunās paaudzes Latvijas džeza mūziķiem.
iesūtīts: 04.07.2023lasīt tālāk »

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »