Muzicējam kopā ar orķestri

2024. gada 12. aprīlis

Kopš 2013./14. mācību gada Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolā reizi gadā notiek konkurss, kura mērķis ir rast iespēju ikvienam skolas audzēknim uzstāties kā solistam ar skolas kamerorķestri.

Pēdējo gadu laikā ir izveidojusies tradīcija, ka pirmais koncerts notiek Madonas novadā, otrais Madonas novada kultūras centrā un trešais Muzeju nakts ietvaros Cesvaines pilī.
Šogad ar pirmo koncertu viesosimies pie saviem Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas kolēģiem, iesākot jaunu tradīciju – ar koncertu viesoties tuvākajās mūzikas skolās, šo skolu vienam solistam vai solistu sastāvam dodot iespēju ar vienu skaņdarbu uzstāties kā solistam/tiem šai koncertā.
Solisti (audzēkņi) šajā gadā: Elīna Žeiere, Gustavs Saulītis, Roberts O’Salivans, Aleksandra Bikova, Rolands Druvaskalns, Rūdolfs Kalvis Kupcis, Jānis Iesalnieks, Gusts Purvietis, Rūsiņš Emīls Gotfridsons, Karlīna Avišāne, Roberts Skeranskis, Alise Patrīcija Ābelniece, Asne Kaškure, Dārta Elīza Macijevska, Kaspars Rudzāts, Rainers Puzāns, Adriana Bonda.
Tembru krāsu paleti orķestra pavadījumā iekrāsos šādi solo instrumenti:
klavieres, čells, marimba, eifonijs, klarnete, mežrags, vijole, trompete, vokāls, flauta.
Pedagogi, kas ieguldījuši lielu darbu solistu sagatavošanā: Ginta Ludberga, Līga Cepīte, Iveta Graubiņa-Zviedre, Tatjana Savicka, Ingus Akmentiņš, Arturs Kloppe, Andrejs Cepītis, Velga Sokirka, Pēteris Leiboms, Sintija Paegle, Artūrs Grandāns, Gunta Riekstiņa, Jānis Rijnieks, Dace Kalniņa, Inese Freija.
Šogad kopā ar orķestri uzstāsies arī Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas koris,
kura diriģente ir Dace Kalniņa, savukārt orķestra diriģents būs Mārtiņš Bergs.
Koncertu norises laiki:
2. maijā 18:00 Jaunpiebalgas Kultūras centrā
3. maijā 18:00 Madonas novada kultūras centrā
Koncerts ar šo programmu ir paredzēts arī 18. maijā muzeju nakts ietvaros Cesvaines pilī, dalībnieki un sastāvi šim koncertam vēl tiks precizēti.

Konkursu un koncertus atbalsta:
Madonas novada pašvaldība, Jaunpiebalgas Kultūras centrs, Madonas novada kultūras centrs.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, fotogrāfijas un video var tikt izmantoti publicitātes nolūkiem.
 
 
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »