4. Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu dziedāšanas konkurss “Madonas novada Cīrulītis – 2023”

2023. gada 19. maijs

2023. gada 13. maijā Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas Laimas Zālē notika Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu dziedāšanas konkursa “Madonas novada Cīrulītis – 2023” fināls.

Madonas novads kļuvis lielāks un uz finālu izvirzīto bērnu pieteikumu skaits audzis – pieteikti 47 bērni (uz konkursu ieradās 40)! Līdz šim kuplākais uz finālu izvirzīto jauno dziedātāju skaits bijis 34 mazie dziedātāji (ieradās 33). Priecājamies par bērnu drosmi rādīt savas dziedāšanas prasmes.

Konkursa žūrija:
Monta Martinsone – Lietuvas mūzikas un teātra augstskolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pasniedzēja,
Anita Cinkmane – Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas vokālā pedagoģe un
Sintija Paegle – Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas vokālā pedagoģe.

Gan acis, gan ausis priecēja un aizkustināja mazo bērnu centība, kas izpaudās gan dziedot, gan savus priekšnesumus pasvītrojot ar dažādiem kustību elementiem. Bērnu mammas un muzikālajām audzinātājas bija parūpējušās par krāšņiem un daudzveidīgiem tērpiem.

Lielākais prieks par to, ka novadā ir dziedoši bērni un ka piedaloties konkursā attīsta savas dziedāšanas un uzstāšanās prasmes.

Galveno titulu “Madonas novada Cīrulītis – 2023” konkursā ieguva četrgadīgā Marta Sprūde no Madonas PII Priedīte, muzikālā audzinātāja Inguna Kecko!
Apsveicam!

Sakām lielu paldies pilnīgi visām Madonas novada pirmsskolas izglītības iestādēm, to vadībai un darbiniekiem, īpaši – muzikālajām audzinātājām, kas palīdzēja bērniem sagatavoties priekšnesumiem, vecākiem un drosmīgajiem bērniem!

Paldies animatorei Minnijai no SIA “ZelTe”, kas rūpējās par labu noskaņu un bērnu prieku atpūtas brīžos! 

Īpašu paldies par sagatavošanos konkursam direktors izsaka direktora vietniecēm izglītības jomā – Guntai Riekstiņai un Sintijai Paeglei.
Konkursu finansiāli atbalstīja Madonas novada pašvaldība, Udrasu ģimene, par dāvanām bērniem parūpējās SIA Plūkt un SIA Junge.

Pasākuma foto pieejami GALERIJĀS 
 
“Madonas novada Cīrulītis - 2023” četrgadīgā Marta Sprūde no Madonas PII Priedīte, muzikālā audzinātāja Inguna Kecko! Apsveicam!

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »