Pianistu diena Cēsīs

2023. gada 27. aprīlis

       Šī gada 20. aprīlī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā norisinājās pianistu metodiskā diena, kuras ietvaros notika arī Vidzemes reģiona Mūzikas skolu  8., 9. klašu audzēkņu koncerts.

Šajā koncertā mūsu skolu pārstāvēja 10. klavierklases audzēkne Alise Bartuša (ped.Tatjana Savicka). Alise daudz strādā un sapņo savu nākotni saistīt ar mūziku, tāpēc cītīgi gatavojas iestājeksāmeniem AKCMV izglītības programmā – klavierspēle.
      Pēc audzēkņu koncerta sekoja AKCMV pedagoģes Ilzes Mazkalnes un viņas bijušās audzēknes - absolventes Ilzes Jaunzemes klavieru dueta koncertprogramma “Troļļu zemes brīnumi”, kas ļāva ieklausīties norvēģu tautas mūzikas krājumos.
     Dienas noslēgumā Ilze Jaunzeme, kura pašlaik studē Norvēģijā un strādā Lingdāles un Kvīnesdāles mūzikas skolās, vadīja interesantu lekciju “Veikli pirksti un smagas rokas – kā izmantot anatomijas zināšanas, lai panāktu drošāku un ērtāku klavierspēles tehniku”.
 

2019. gada 25. maijs

a t z i ņ a

Mēs kaut ko radīt varam tikai pēc savas iekšējās pasaules, sava garīguma, savu spēju un iespēju robežas. Mūsu apziņai ir liels iespaids no ārējās pasaules. Radot ko jaunu mēs patiesībā radam pasauli – tādu, kādu to redz mūsu iekšējais “es”.

teksta autors: nezināms
fotogrāfijas autors: Jānis Porietis


Piesakies jaunumiem
Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes © 2024 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »