2026. gada 29. aprīlī, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā, norisinājās IX Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss flautas spēles audzēkņiem "Flautu balsis” 2026.
Konkurss notika jau devīto reizi četrās vecuma grupās, un pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Šogad uz konkursu bija ieradušies 47 jaunie flautisti no 21 profesionālās ievirzes izglītības iestādes.
Konkursu vērtēja profesionāla žūrija:
Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas flautas spēles pedagoģe Liene Denisjuka-Straupe,
Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas flautas spēles skolotāja Daina Treimane,
kā arī komponists, diriģents un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas flautas spēles pedagogs Andis Klučnieks.
Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolu pārstāvēja pedagogu Vinetas Krēsliņas un Artūra Grandāna 8 flautistes, gūstot vērā ņemamus panākumus:
1. flautas klases audzēkne Monta Finartija (ped. A. Grandāns) savā pirmajā konkursā guva laureāta godu un ieguva III vietu.
Melānija Sovetova (1. kl., ped. A. Grandāns), Elizabete Ķevere (4. kl., ped. V. Krēsliņa), Luīze Skolmeistere (4. kl., ped. V. Krēsliņa), Sandija Līva Liepiņa (5. kl., ped. A. Grandāns) savās grupās guva Atzinības. Pateicība par dalību konkursā Sofijai Kumsārei (2. kl., ped. A. Grandāns), Paulai Purviņai (3. kl., ped. A. Grandāns) un Dārtai Šustei (5. kl., ped. A. Grandāns).
Sveicam audzēkņus ar dalību!
Pateicība pedagogiem un koncertmeistarei Ievai Hartmanei!
Paldies bērnu vecākiem par atbalstu!

| Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes |
© 2026 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »
|