Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas pūtēju orķestris “Vivo“
 
Pūtēju orķestra spēles tradīcija Madonas Mūzikas skolā ir ļoti un pamatīga. Jau 70. gados skolā bija izveidojies spēcīgs orķestris, kuru vadīja Helmuts Banka. Tad sekoja 20 gadu klusuma periods, līdz 2005. gadā ar Madonas novada domes atbalstu tika atjaunots kolektīvs ar domu sagatavot mūziķus Andreja Cepīša vadītajam Madonas kultūras nama pūtēju orķestrim, kurš ir mūsu novada lepnums un viens no labākajiem pašdarbības orķestriem Latvijā.
Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestra diriģents kopš tā atjaunošanas ir skolotājs Arturs Kloppe. Viņa darbs ir nesis augļus, un rezultāts ir saliedēts un muzikāli izteiksmīgs kolektīvs. 2015. gadā XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos orķestru fināla skatē savā grupā Madonas pūtēju orķestris iegūst 1. vietu un diplomu ar izcilību. Šajā gadā orķestris iegūst arī savu nosaukumu “Vivo”. Pašlaik orķestrī spēlē 40 dalībnieki -  mūzikas skolas labākie audzēkņi un absolventi.
 
Apraksts veidots 2015. gadā sagaidot skolas 75 gadu jubileju.
Arturs Kloppe un pūtēju orķestris
pianiste
Agnese Egliņa 2018. gada 22. augusts

21. Latviešu mūzikas svētku meistardarbnīcas pērlīte

2. klases Trio – 2 vijoles un klavieres.

Pēc atskaņojuma pianistam iesaku būt klusākam balansā attiecībā pret divām vijolniecēm, lai varam dzirdēt pilntiesīgi visus dalībniekus!

Uz ko saņēmu komentāru – “Skolotāj, vai varam vijolniecēm pielikt mikrofonus, lai es arī varu normāli spēlēt un izbaudīt mūziku”!

Piesakies jaunumiem
© 2018 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola »